Szekszárdi borokkal, Szik Mátyás szemével

Februárban megkezdődik a PTE KPVK Borkultúra Szabadegyetemének tavaszi szemesztere. A szemeszternyitó előadás vendége Szik Mátyás, előadásának fókuszában a szekszárdi borok állnak. Mit tud egy Örökös Magyar Sommelier Bajnok? Hogy látja Ő a szekszárdi borvidéket?

Helyszín: PTE Kultúratudományi, Pedagógusképző és Vidékfejlesztési Kar  Aulája - Szekszárd, Rákóczi utca 1.

Időpont: 2018. február 21. – kedd, 18:00-tól. Beléptetés és díjfizetés: 17:30-tól.

Regisztrációs határidő: 2018. február 18. (vasárnap) 12 óráig a bor.egyetem@kpvk.pte.hu   címen.

Csoportos jelentkezés esetén kérjük a társaság tagjainak nevét is feltüntetni! A nem regisztrált BSZE-tagok programra való jelenkezését csak a szabad kapacitások erejéig tudjuk fogadni.

Részvételi díj:

Hallgatók számára: 2.000,-Ft,

Belső tagok (egyetemi oktatók, dolgozók) számára: 2.000,-Ft,

Vendégek számára: 3.500,-Ft,

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt!

magyar
Esemény dátum: